.

Żłobek „Kraina Brzdąca” - bezpieczne i wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka

Żłobek „Kraina Brzdąca”  - bezpieczne i wyjątkowe miejsce dla Twojego dziecka
.

„Kraina Brzdąca” to bezpieczny, wyjątkowy i nowoczesny żłobek oferujący opiekę dla dzieci od 20 tygodnia życia do 3 lat. Placówka jest otwarta codzienne od godziny 6.30 do 17.00 przez cały rok (nie mamy przerwy wakacyjnej).

Dysponujemy bogatym zapleczem materiałów edukacyjnych, dydaktycznych i plastycznych . Posiadamy własny , bezpieczny plac zabaw wyposażony w zabawki odpowiednie dla małych dzieci.

W swojej codziennej pracy stawiamy na bezpieczeństwo, wysoką jakość opieki i wszechstronny rozwój dzieci , dlatego poza codziennymi zajęciami edukacyjnymi w ramach czesnego prowadzone są również:

W okresie żłobkowym dzieci kształtują umiejętności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w przyszłości. Dlatego każde dziecko jest dla nas tak samo ważne!

Codziennie dbamy o to, aby maluszki poznawały świat za pomocą wszystkich zmysłów. Organizujemy ciekawe zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwości rozwojowych małych dzieci.

Maluszki najbardziej lubią uczyć się i poznawać nowe rzeczy poprzez sensoryczne doświadczanie dlatego nasza uwaga skupia się na takich zajęciach. Odbywają się one przynajmniej raz w tygodniu i polegają na różnego rodzaju działaniach i.in. : lepieniu z masy solnej, ciastoliny, plasteliny, dotykaniu różnego rodzaju struktur związanych z tematyką zajęć, wąchaniu, smakowaniu. Dzięki tym zajęciom pomagamy dzieciom wzmacniać prawidłowe napięcie mięśniowe, ułatwiamy odbieranie i przetwarzanie bodźców, przyśpieszamy rozwój mowy i stymulujemy je do poznawania i odkrywania świata poprzez dobrą zabawę.

Na czym nam zależy?

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu dzieci i ich rodziców dlatego nasi pracownicy podchodzą indywidualnie i podmiotowo do każdego dziecka.

Dajemy maluszkom swobodę w wyborze aktywności, jednocześnie uwzględniając ich potrzeby. Edukacja w naszej placówce odbywa się we wzajemnych relacjach na drodze rodzice-opiekunowie oraz akceptacji i zrozumieniu potrzeb dzieci.

Działamy w myśl idei Janusza Korczaka :“Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.”

Nasze podejście:

Każdego dnia robimy co w naszej mocy by dzieci były uśmiechnięte, kreatywne, samodzielne i czuły się u nas jak w domu. Współpracujemy z rodzicami aby zapewnić maluszkom jak najlepszą opiekę. Dbamy o to, aby rozstania z rodzicami przebiegały w atmosferze bezpieczeństwa, życzliwości.

Co zapewniamy?

W związku z dużym zainteresowaniem rodziców w najbliższym czasie planujemy otwarcie drugiej placówki.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.krainabrzdaca.pl oraz fanpage Żłobek Kraina Brzdąca | Facebook

Drodzy rodzice, wybierając żłobek „Kraina Brzdąca” macie pewność, że wasze dziecko będzie kreatywne, ciekawe świata, samodzielne, a przede wszystkim SZCZĘŚLIWE!

Żłobek „Kraina Brzdąca”
ul. Oksywska 5
85-739 Bydgoszcz
Tel. 578 555 583

.

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.