Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

redakcja

Redakcja Expressu Bydgoskiego

redakcja

Poznaj redakcję "Expressu Bydgoskiego"

Siedziba redakcji

Polska Press Grupa
Oddział w Bydgoszczy
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa

siedziba i adres korespondencyjny:
Express Bydgoski
ul. Zamoyskiego 2
85-063 Bydgoszcz

tel. 52 32 63 100
fax 52 322 10 31

www.expressbydgoski.pl
e-mail: redakcja@express.bydgoski.pl

Prezes Polska Press Bydgoszcz
tel.: 52 32 63 111, e-mail: marek.ciesielski@polskapress.pl
Marek Ciesielski

Redaktor Naczelny
tel. 52 32 63 169
tel. 56 611 81 01 e-mail: artur.szczepanski@polskapress.pl
Artur Szczepański

z-ca Redaktora Naczelnego
tel. 52 326 31 60 e-mail: mariusz.zaluski@polskapress.pl
Mariusz Załuski

z-ca Redaktora Naczelnego
tel. 52 326 31 61 e-mail: tomasz.pietraszak@polskapress.pl
Tomasz Pietraszak

Redaktorzy wydań:
Robert Borzyszkowski
tel. 52 32 63 146 e-mail: r.borzyszkowski@express.bydgoski.pl

Jarosław Reszka
tel. 52 32 63 176 e-mail: j.reszka@express.bydgoski.pl

Redakcja Regionalna

kierownik:
Ewa Czarnowska-Woźniak
tel. 52 32 63 175 e-mail: e.czarnowska@express.bydgoski.pl

dyżurny reporter
tel. 52 32 22 614 e-mail: redakcja@express.bydgoski.pl
w godz. 10.30-13.30

reporterzy:
Wojciech Mąka - 52 32 63 189
Hanna Walenczykowska - 52 32 63 189
Małgorzata Pieczyńska - 52 32 63 190
Sławomir Bobbe - 52 32 63 191

Dział Online

Jakub Stykowski - kierownik działu
tel.: 52 32 63 173, e-mail: jakub.stykowski@polskapress.pl

telefon dyżurny: 510 026 112, e-mail: online@express.bydgoski.pl
Michał Sierek, e-mail: michal.sierek@polskapress.pl
Mikołaj Romanowski, e-mail: mikolaj.romanowski@polskapress.pl
Jakub Kisiel, e-mail: jakub.kisiel@polskapress.pl
Eliza Stimler, e-mail: eliza.stimler@polskapress.pl

Dział Magazyn

Kierownik:
Barbara Jadzińska-Zgubieńska
tel. 52 32 63 130, e-mail: barbara.jadzinska@polskapress.pl

Publicyści:
Małgorzata Oberlan, tel. 56 61 18 158, e-mail: malgorzata.oberlan@polskapress.pl
Grzegorz Kończewski, tel. 56 61 18 121, e-mail: grzegorz.konczewski@polskapress.pl
Grażyna Ostropolska, tel. 52 32 63 128, e-mail: grazyna.ostropolska@polskapress.pl
Katarzyna Bogucka, tel. 52 32 63 124, e-mail: katarzyna.bogucka@polskapress.pl
Krzysztof Błażejewski, tel. 52 32 63 128, e-mail: krzysztof.blazejewski@polskapress.pl

Dział Sportowy

e-mail: sport@express.bydgoski.pl
Magdalena Zimna - kierownik działu tel. 52 32 63 200
Krzysztof Wypijewski tel. 52 32 63 171
Marek Fabiszewski tel. 52 32 63 171

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.