Wyspa Młyńska przyciąga wszystkich bez wyjątku

Czytaj dalej

Wyspa Młyńska przyciąga wszystkich bez wyjątku

Ścisłe centrum miasta, w nim bliskość z naturą: zielenią, kwiatami, rzeką Brdą i dobrą zabawą – na Wyspie Młyńskiej każdy znajdzie dobry dla siebie sposób na spędzenie wolnego czasu.

Niewiele jest terenów w przestrzeniach miejskich, które z szarych i niezachęcających w ciągu kilku lat przemieniają się w najchętniej odwiedzane. Jednym z takich przykładów jest Wyspa Młyńska. Teren ten co roku na naszych oczach staje się coraz bardziej atrakcyjny.

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie krajobraz Bydgoszczy bez tego miejsca – wykorzystywanego przez bydgoszczan do spotkań, odpoczynku, uprawiania sportów, czy uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Tylko w tym roku na scenie usytuowanej na Wyspie Młyńskiej wystąpiły takie gwiazdy, jak m.in. Krzysztof Zalewski, GrubSon, Pawbeats, Bisz oraz zespoły: Enej, czy AudioFeels.

Urokowi temu miejscu dodaje wyjątkowe sąsiedztwo w postaci zabytkowych Młynów Rothera, które obecnie są poddawane rewitalizacji, Muzeum Okręgowego, czy znajdującej się po drugiej stronie rzeki – Opery Nova.

2012 ROK / ZAKOŃCZENIE 4. ETAPU REWITALIZACJI ZDEGRADOWANYCH TERENÓW SPORTOWYCH

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.