Wyborcza wiosna. PiS jedzie w teren, opozycja rozmawia o koalicji

Czytaj dalej
Fot. Bartek Syta
Marta Gawina

Wyborcza wiosna. PiS jedzie w teren, opozycja rozmawia o koalicji

Marta Gawina

Wspólne listy do rady miasta z Nowoczesną i ruchami miejskimi zapowiada białostocka Platforma Obywatelska. Z kolei politycy PiS zaczynają przedwyborczy objazd. Przygotowania do wyborów ruszyły na dobre.

Najważniejsi politycy PiS ruszają w Polskę, w tym w Podlaskie. Wizyty rozpoczną się już w najbliższy weekend. W niedzielę z mieszkańcami Łap spotka się minister pracy, rodziny i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14 w Domu Kultury przy ul. Nowy Rynek. Z kolei w Marianowie (łomżyńskie) z mieszkańcami spotka się Henryk Kowalczyk, minister środowiska. W kolejnych tygodniach ma przyjechać m.in. Arkadiusz Mularczyk.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.