Marzena Sutryk

Województwo środkowopomorskie. Przedsiębiorcy jednym głosem za 17. województwem od 2020 roku

Wczoraj w Koszalinie grupa reprezentantów Pomorza Środkowego (różnych środowisk) zaprezentowała raport zawierający argumenty przemawiające za koniecznością Fot. Radek Koleśnik Wczoraj w Koszalinie grupa reprezentantów Pomorza Środkowego (różnych środowisk) zaprezentowała raport zawierający argumenty przemawiające za koniecznością utworzenia 17. województwa
Marzena Sutryk

Województwo środkowopomorskie: argumenty przedsiębiorców i naukowców na TAK.

Grupa przedsiębiorców reprezentujących Pomorze Środkowe wraz z naukowcami nie daje za wygraną. Chcą województwa środkowopomorskiego i wczoraj dobitnie - po raz kolejny - publicznie to wyrazili.

Zainteresowani przyszłością Pomorza Środkowego i utworzeniem 17. województwa przygotowali raport pt. „Województwo środkowopomorskie od 2020”; w nim zawarli - jak sami podkreślają - argumenty i oświadczenia przemawiające za koniecznością powołania województwa środkowopomorskiego.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.