Willa Pod Basztą Kazimierz Dolny

Czytaj dalej
Maria Radzikowska

Willa Pod Basztą Kazimierz Dolny

Maria Radzikowska

Willa Pod Basztą to gwarancja doskonałej lokalizacji i niezwykłej atmosfery. Nasz hotel usytuowany jest 300 metrów od kazimierskiego Rynku oraz 100 metrów od Wisły. W zasięgu wzorku znajduje się większość kazimierskich zabytków i atrakcji oraz uroczych kawiarenek i doskonałych restauracji, a w zasięgu uszu – szum królowej polskich rzek. Z równą przyjemnością gościmy w naszej Willi rodziny z dziećmi, pary i grupy zorganizowane (również szkolne!). Kompleksową obsługę oferujemy także pracownikom rozmaitych firm, którzy decydują się odbyć szkolenia lub zorganizować spotkania integracyjne właśnie u nas.

Willa Pod Basztą oferuje 30 miejsc noclegowych w 13 komfortowych pokojach i apartamentach. Do dyspozycji naszych gości jest również elegancka i nowocześnie wyposażona sala konferencyjna.
Ponadto w Willi funkcjonuje rewelacyjna restauracja serwująca pyszne, domowe posiłki oraz wyśmienitą pizzę, także z dostawą do dowolnego miejsca dzięki czemu mogą Państwo wybrać wygodne noclegi ze śniadaniem lub z wyżywieniem całodniowym.

Willa Pod Basztą
ul. Tyszkiewicza 26
24-120 Kazimierz Dolny

tel. +48 (81) 473 55 35
Pizzeria: 81 865 16 10

Email: [email protected]

https://podbaszta.pl/Maria Radzikowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.