Wielkie bajoro zamiast wieżowca Nordic Astrum

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Sławomir Bobbe

Wielkie bajoro zamiast wieżowca Nordic Astrum

Sławomir Bobbe

- Woda zbierająca się w wykopie pod Nordic Astrum niebezpiecznie się podnosi, może wylać na bulwary - alarmują nasi Czytelnicy.

W „dziurze” wykopanej pod Nordic Astrum zbiera się woda, myślę że bajoro ma już z pięć metrów głębokości, niedługo będzie tu można karpie hodować - alarmuje nasz Czytelnik z Babiej Wsi. - Od kilkunastu dni nie ma tu już pomp wyciągających wodę, jak tak dalej pójdzie woda wyleje się w kierunku bulwarów i przejście nad Brdą nie będzie już możliwe. W drugą stronę, w kierunku nasypu, też się może rozlać i tego boimy się najbardziej.

Zaskoczenia informacją nie kryje Stanisław Skowroński, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Bydgoszczy. - Nie mamy informacji o tym, że pompy przestały pracować. Wyślemy pracownika na wizję lokalną, by sprawdził te doniesienia - zapewnił inspektor.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.