Wakacje z wylotem z lotniska w Bydgoszczy? Biuro może zaproponować, by odlecieć z innego miasta

Czytaj dalej
Fot. Karolina Misztal
Sławomir Bobbe

Wakacje z wylotem z lotniska w Bydgoszczy? Biuro może zaproponować, by odlecieć z innego miasta

Sławomir Bobbe

Biura sprzedają wczasy z odlotami z naszego lotniska, ale później zmieniają plany. Turyści albo się godzą na czartery z innego miasta, albo marnują urlop.

- Tak się zachwycamy wzrostami liczby podróżnych na naszym lotnisku, a czarterów nam ubywa, a nawet niektóre loty są odwoływane. Nie ma przecież Chorwacji, nie ma też Fuerteventury. Ktoś powinien coś z tym zrobić, najpierw zimą szczuje się klientów możliwością wylotu od nas, ci kupują wczasy, a gdy wszystko mają zaplanowane okazuje się, że jest zmiana i wylot jest z Poznania czy Gdańska. Spotkało mnie to już dwa razy - mówi nasz Czytelnik. - Teraz to samo z sierpniowym lotem na Zakynthos.

Jedna z naszych Czytelniczek zaplanowała wylot na Kretę do Heraklionu. Wszystko było dopracowane, nawet godziny wylotu tak pasujące, by małe dziecko miało w tym czasie tradycyjną drzemkę i w samolocie nie było uciążliwe.

- Co z tego, gdy dowiedziałam się na kilka tygodni przed wylotem, że skasowano wylot z Bydgoszczy, a start będzie z Poznaniu.

Przeczytaj dalszą częć artykułu.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.