Stomatolog

Czytaj dalej
Mapa Zdrowia

Stomatolog

Mapa Zdrowia

Implanty zębów
Autorski program wszczepienia implantów zębów w naszym gabinecie w Krakowie. Dbamy o staranne i skuteczne leczenie pacjentów oraz zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa. Implanty coraz częściej są wybierane jako forma profesjonalnego leczenia.

Laserowe wybielanie zębów w systemie Proff-Dent
Nowoczesny system Proff-Dent zastosowany w zabiegu wybielania zębów to innowacyjna metoda dająca możliwość przywrócenia naturalnego koloru zębów.

Stomatolog

Nakładki ortodontyczne Clear-Aligner
W naszym gabinecie mogą Państwo skorzystać z innowacyjnej metody nakładek Clear-Aligner. Stworzone zostały z myślą o prawidłowej korekcie zgryzu i zębów bez zakładania aparatu ortodontycznego lub ruchomego.

Ekspresowa naprawa protez
W naszej ofercie: - ekspresowa naprawa protez, - naprawa pęknięć i złamań, - wzmacnianie protez, - dostawianie zębów i klamer, - ekspresowe klejenie protez,

Dla pacjentów z zagranicy
Dla pacjentów będących poza granicami kraju a chcących rozpocząć leczenie w naszej placówce, przygotowaliśmy specjalny program leczenia.

Bezbolesne leczenie próchnicy u dzieci - ICON, Ozonoterapia, Bezbarwne Lapisowanie
Bezbolesne leczenie próchnicy u dzieci systemem ICON, ozonoterapia i bezbarwne Lapisowanie jako 3 sposoby walki z próchnicą w gabinecie Dentamax. Przeczytaj więcej szczegółów w tym artykule!

Stomatolog

Endodoncja, Leczenie pod mikroskopem
Endodoncja, czyli endodontyczne leczenie, znane wśród pacjentów jako kanałowe, jest konieczne w przypadku nieodwracalnych zmian miazgi na skutek głębokiej próchnicy.

Stomatologia dziecięca
Każdy rodzic zastanawia się, kiedy przyjść pierwszy raz ze swoim dzieckiem do gabinetu stomatologicznego – z naszego doświadczenia podpowiadamy, że powinno to być między 2-gim a 3-cim rokiem życia dziecka. W tym wieku w większości przypadków dzieci nie mają jeszcze zmian próchnicowych lub zmiany te są we wczesnym stadium.

Higienizacja
W naszym gabinecie możecie Państwo skorzystać z profesjonalnego zabiegu higienizacji tj. usuwania złogów nazębnych i osadów, które zalegają na powierzchniach naszych zębów, a także zabiegu piaskowania zębów.

Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza skupia się przede wszystkim na leczeniu próchnicy oraz odbudowie zniszczonych zębów. Znieczulenia wykonujemy specjalistycznym systemem The Wand, co sprawia, że w żaden sposób nie odczujemy dolegliwości bólowych podczas zabiegu.

Chirurgia stomatologiczna
W naszej ofercie: usuwanie zębów mlecznych i stałych, nacięcie ropnia z drenażem, usuwanie ósemek, usunięcie zawiązków zębów stałych, leczenie chirurgiczne pod mikroskopem.

Ortodoncja
Nie zawsze nasze zęby są tak równe jak byśmy sobie wymarzyli. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać najbardziej skuteczną metodę poprawy układu zębów z zachowaniem odpowiednich proporcji twarzy.

Protetyka
Współczesna stomatologia pozwala skutecznie odbudowywać zniszczone zęby, a także uzupełniać braki zębowe. Niewypełnione braki zębowe mogą być przyczyną powstawania nieprawidłowości zgryzowych. Dlatego tak ważna jest odpowiednia interwencja protetyczna.

Radiologia
W naszym gabinecie znajdziecie Państwo kompleksową radiowizjografię Gendex. Wykonujemy zdjęcia RVG pojedynczych zębów.

Stomatolog

Periodontologia
Periodontologia jest to dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej.

Laseroterapia
Nasi specjaliści wykorzystują laser do zróżnicowanego leczenia w jamie ustnej. Oddziałuje on głównie na poprawę jakości układów biologicznych naszej jamy ustnej.

Zalecenia Profilaktyczne
W utrzymaniu właściwego zdrowia jamy ustnej bardzo ważną kwestią jest odpowiednia profilaktyka jamy ustnej. Dlatego w trosce o naszych pacjentów przygotowaliśmy dla Państwa autorskie indywidualne programy profilaktyki jamy ustnej.

Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna w naszym gabinecie to zabiegi w skład których wchodzą: wybielanie zębów, implanty zębów, licówki, korony, mosty i protezy. Odzyskaj pełne zdrowie jamy ustnej razem z Dentamax!

Medycyna Estetyczna
Serdecznie zapraszamy każdego z Państwa szukającego pomocy w Medycynie Estetycznej do naszego Partnerskiego Studia Dermamax znajdującego się tuż nad naszym gabinetem.

Karta Dużej Rodziny
W naszym gabinecie w Krakowie możecie skorzystać Państwo z rabatu w wysokości 10 % na zabiegi stomatologiczne posiadając kartę dużej rodziny! Serdecznie zapraszamy!

Leczenie bruksizmu
W Specjalistycznym Centrum Stomatologii Dentamax w Krakowie zajmujemy się leczeniem pacjentów z zaburzeniami czynnościowymi stawów skroniowo-żuchwowych, dysfunkcjami mięśni i bruksizmem.

Leczenie uśmiechu dziąsłowego
W naszym gabinecie możecie Państwo skorzystać z: leczenia uśmiechu dziąsłowego, korekty uśmiechu dziąsłowego i likwidacji uśmiechu dziąsłowego.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCACENA
Pierwsza wizyta adaptacyjna z przeglądem laserem diagnostycznym Diagnocam50 zł
Lakierowanie „smakowe” – obydwa łuki80 zł
Wypełnienie ubytku w zębie mlecznym (białe lub kolorowe)80 - 100 zł
Leczenie kanałowe zęba mlecznego150 zł
Lakowanie – 1 ząb50 zł
Dewitalizacja zęba60 zł
Leczenie abrazyjne - bez użycia wiertła100 zł + cena wypełnienia
Porada lekarska50 zł
Lakowanie poszerzone80 zł
Profesjonalne oczyszczanie zębów mlecznych ( połączone z wybarwianiem płytki nazębnej)40zł
Diagnostyka próchnicy - specjalistycznym urządzeniem DiagnoCam30 zł
Ozonowanie zębów(1 ząb)50 zł
Ozonowanie zębów (2-4 zęby)80 zł
Ozonowanie zębów (5 i więcej zębów)100 zł
Bezbarwne lapisowanie zębów (1 ząb)50 zł
Leczenie próchnicy preparatem ICON120 zł
Mapa Zdrowia

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.