Paweł Kaniak

Spróchniały słup na Piaskach i złamane drzewo na Kapuściskach niebezpieczne dla przechodniów

Nasz Czytelnik wielokrotnie interweniował u operatora telefonii komórkowej o wymianę zniszczonego słupa przy ul. Laskowickiej Fot. nadesłana Nasz Czytelnik wielokrotnie interweniował u operatora telefonii komórkowej o wymianę zniszczonego słupa przy ul. Laskowickiej
Paweł Kaniak

W niedzielę 7 października do naszej redakcji napisał mieszkaniec Bydgoszczy, który zwrócił uwagę na niebezpieczną sytuację na Kapuściskach.

- Przy ścieżce prowadzącej od skrzyżowania ulicy Hubala i Szpitalnej w kierunku Szkoły Podstawowej nr 46 na Kapuściskach jest złamane drzewo opierające się górą o inne, które w każdej chwili grozi upadkiem. Ponieważ tą ścieżką chodzi bardzo dużo osób, w tym także dzieci do szkoły, grozi to tragedią - informuje nasz Czytelnik.

- Ponad tydzień temu zgłosiłem problem do Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Moje wielokrotne interwencje nie odniosły dotychczas żadnego skutku. Prośby, by chociaż chwilowo odgrodzić to drzewo do czasu ściągnięcia odpowiedniej ekipy nie odniosły też skutku. Jest to po prostu czekanie na tragedię! - dodaje zdenerwowany bydgoszczanin i na dowód przesyła zdjęcie wykonane 5 października, na którym widać przechylone drzewo.

Nasz Czytelnik wielokrotnie interweniował u operatora telefonii komórkowej o wymianę zniszczonego słupa przy ul. Laskowickiej
nadesłana Mieszkańcy Kapuścisk od ponad tygodnia nie mogli doczekać się usunięcia pochylonego drzewa na ścieżce prowadzącej do szkoły. Na szczęście drzewo zostało juz wycięte.

Z dalszej części materiału dowiesz się:

 • jak na interwencję mieszkańca zareagowało BCZK
 • gdzie jeszcze w Bydgoszczy znajdują się miejsca zagrażające życiu przechodniów

 

 

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Paweł Kaniak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.