„Skutecki-Pietrzak-Sypniewski” rozpoczynają samorządową kampanię w Bydgoszczy

Czytaj dalej
Fot. Fot. Dariusz Bloch
Ewa Czarnowska-Woźniak

„Skutecki-Pietrzak-Sypniewski” rozpoczynają samorządową kampanię w Bydgoszczy

Ewa Czarnowska-Woźniak

Oficjalnie ogłoszono, że kandydatem PiS na prezydenta Bydgoszczy jest poseł Tomasz Latos. Poseł Kukiz’15 wyraził z kolei swoje poparcie dla Marcina Sypniewskiego i Krzysztofa Pietrzaka. Co o kontrkandydatach mówi Rafał Bruski?

Wczoraj rano pod bydgoskim ratuszem odbyła się konferencja prasowa posła Pawła Skuteckiego (Kukiz’15) i Marcina Sypniewskiego (Wolność Janusza Korwin-Mikke). Na spotkanie miał przybyć również Krzysztof Pietrzak (właściciel tartaku, którego wywłaszczenie blokuje powstanie tzw. Trasy Nowouniwersyteckiej). Z przyczyn osobistych nie mógł się jednak pojawić.
Poseł Paweł Skutecki poinformował dziennikarzy, że panowie ci zaraz po długiej majówce rozpoczynają cykl debat. Pierwszym tematem ma być sport w Bydgoszczy. Kolejnymi: kultura, drogi, inwestycje. Poseł Kukiz’15 oświadczył, że Marcin Sypniewski i Krzysztof Pietrzak chcą być kandydatami na prezydenta Bydgoszczy. Dlatego też zamierzają stworzyć wspólny komitet wyborczy, który na roboczo nazywają „Skutecki - Pietrzak - Sypniewski”.

Przeczytaj dalszą część artykułu

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Ewa Czarnowska-Woźniak

Jestem dziennikarką lokalną od ponad 30 lat. Jeszcze dłużej jestem zakochana w swoim rodzinnym mieście. Niezmiennie go ciekawa i coraz bardziej z niego dumna. Bydgoszcz i jej sprawy są głównym obszarem mojej zawodowej aktywności. Prywatnie lubię podróżować po Europie i czytać staromodne angielskie powieści.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.