Poloczek

Czytaj dalej
.

Poloczek

.

Prowadzimy kompleksową obsługę przedsięwzięć w zależności od potrzeb klienta. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów prywatnych, deweloperów, przedsiębiorstw oraz instytucji samorządowych, kościelnych, państwowych.

Wykonujemy:

  1. kompleksowe budowy, przebudowy, remonty i modernizacje budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, handlowych,
  2. budowy stanów surowych,
  3. ocieplanie poddaszy wraz z zabudową gipsowo-kartonową, ocieplenia i termomodernizacje elewacji budynków,
  4. roboty wykończeniowe w zakresie: roboty malarskie, gładzie gipsowe, okładziny z płytek ściennych i podłogowych, okładziny z paneli podłogowych, sufity i ściany g-k,
  5. renowacje i remonty obiektów zabytkowych i sakralnych.

Firmę Poloczek tworzą ludzie kompetentni, angażujący się w wykonywane przez siebie prace. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną, która nadzoruje prace, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wszelkie prace nam zlecone zostaną solidnie wykonane. Stanowią oni fundament naszej firmy i gwarancję dobrze wykonanej pracy.

Nasi pracownicy techniczni są do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowania oferty, doradztwa, projektu aranżacji wnętrz, projektu architektonicznego, a następnie nadzoru nad wykonywaniem prac.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i cieszyć się zaufaniem klientów z woj. opolskiego jak i śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego i łódzkiego. Prace wykonujemy w promieniu 50 km od siedziby firmy.

Naszymi atutami są jakość, terminowość, szeroki wachlarz usług, bogate doświadczenie, konkurencyjne ceny, sprawna organizacja i szybkość działania.

Dążymy do sprostania każdemu zadaniu. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie. Staramy się znaleźć optymalne rozwiązania technologiczne i materiałowe, co skutkuje obniżeniem kosztów inwestycji. Pragniemy podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy.

Poloczek. Firma Remontowo-Budowlana
ul. Okrężna 10
46-211 Łowkowice
tel. 784970578| 664425564| 602512107
[email protected]
http://poloczekfrb.pl/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.