Wojciech Mąka

Policjanci kradli lewe perfumy? W areszcie już nie siedzą...

Zdjęcie z zatrzymania przez CBŚP członka gangu podrabiającego perfumy i markową odzież. Podczas zabezpieczania przez CBŚP magazynów spora część lewych Fot. Materiały CBŚP Zdjęcie z zatrzymania przez CBŚP członka gangu podrabiającego perfumy i markową odzież. Podczas zabezpieczania przez CBŚP magazynów spora część lewych towarów, będących dowodami rzeczowymi,... zniknęła
Wojciech Mąka

Bydgoska Prokuratura Okręgowa rozpracowuje sprawę policjantów z CBŚP, którzy zimą po nalocie mieli z magazynu zabierać, m.in., lewe perfumy i... torebki.

To była akcja głośna na cały kraj. Ponad 10 tysięcy litrów - inaczej to ok. 10 ton - podróbek markowych perfum znaleźli policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji i celnicy z Warszawy w nielegalnej rozlewni kosmetyków.

Jej likwidacja - oraz kilku innych magazynów w kraju - była jedną z największych takich akcji w historii. Policjanci z CBŚP dwukrotnie dokonywali zatrzymań w grudniu ub. roku i dwa miesiące później - w lutym br.

Przeczytaj:

 • Sprawę przekazano Prokuraturze Okręgowej w Bydgoszczy, by uniknąć podejrzeń o stronniczość. Sprawdzamy na jakim etapie jest śledztwo.
 • Co grozi policjantom?
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Wojciech Mąka

Zajmuję się szeroko pojętą tematyką sądowa i policyjną - od relacjonowania procesów po sprawy kryminalne . Nie stronię także od opisywania spraw związanych z samorządem - zwłaszcza w kontrowersyjnych aspektach. Prywatnie jestem miłośnikiem historii II wojny światowej na jej europejskich teatrach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.