OPENSAILING - profesjonalne szkolenia żeglarskie i motorowodne

Czytaj dalej
Wojciech Dolata

OPENSAILING - profesjonalne szkolenia żeglarskie i motorowodne

Wojciech Dolata

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia żeglarskie i motorowodne, dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników. Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe.

Nasze kursy to gwarancja dobrej zabawy, solidnej dawki wiedzy i praktyki pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ISSA. Zdobądź z nami patent polski lub międzynarodowy, aby cieszyć się w pełni wakacyjnym wypoczynkiem na wodzie.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) to najstarsza międzynarodowa organizacja odpowiedzialna za standaryzację szkoleń i certyfikację żeglarską w Europie. Filozofia naszych kursów to klarowne i praktyczne szkolenia obejmujące wszystkie poziomy wiedzy żeglarskiej. Szkolenia na poziomach podstawowych są okrojone do niezbędnego minimum. Wymagamy jednak, aby ten podstawowy zakres wiedzy i praktyki został opanowany tak, aby po ukończonym kursie każdy uczestnik mógł samodzielnie prowadzić jachty w bezpieczny sposób. Stawiamy nacisk na odpowiedzialność i zdrowy rozsądek. Bardzo ważny jest odpowiedni poziom wiedzy, ale nieodzowna i kluczowa – odpowiedzialność za siebie i innych.

Prowadzimy szkolenia żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy żeglarskie od żeglarza do kapitana, szkolenia specjalistyczne i instruktorskie.

Organizujemy również szkolenia motorowodne na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferowane przez nas kusy w wyczerpujący i kompletny sposób przygotowują osoby chcące rekreacyjnie korzystać z jachtów żaglowych i motorowych. Zakres materiału, programy nauczania i wymagane staże obejmują plan szkolenia zarówno sterników małych jednostek śródlądowych czy przybrzeżnych (ze szczególnym uwzględnieniem coraz to popularniejszych skuterów wodnych), jak i kapitanów dużych jachtów motorowych w żegludze pełnomorskiej i oceanicznej.

Nasze bazy, w których organizujemy szkolenia żeglarskie i motorowodne w Polsce to m.in.: Kamień Pomorski, Mielno, Ustka, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Elbląg, Tuchom, Grudziądz, Piła, Poznań, Gorzów Wlkp., Tresta, Smardzewice, Poręba, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Wrocław, Włocławek. Na kursy i rejsy zapraszamy także do naszej bazy w Sibeniku w Chorwacji.

https://www.opensailing.com/

Tu podaj tekst alternatywny

Wojciech Dolata

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.