Ola Erdman z Grand Prix w I Gminnym Konkursie Piosenki!

Czytaj dalej
Fot. Radosław Swigon
Iwona Góralczyk

Ola Erdman z Grand Prix w I Gminnym Konkursie Piosenki!

Iwona Góralczyk

Przedsięwzięcie jest inicjatywą NSP w Gorzycach.

Do udziału zaproszono uczniów klas IV-VI szkół publicznych i niepublicznych w gminie Żnin. W jury zasiedli: Zbigniew Zaranek, Piotr Pryka, Artur Jakubowski i Maciej Łada. Nad przebiegiem konkursu czuwała Beata Pilarowska z Janowca - nauczyciel muzyki. Bardzo dobrze wypadły podopieczne Marka Nowaka reprezentujące SP nr 2 w Żninie: Ola Erdman wyśpiewała Grand Prix (“Ołowiane szczęście“), Laura Sztrajt - I miejsce (“Ene due rabe“ - Swing), a zespół Allegro - III miejsce (“W albumie rodzinnym“). Z kolei drugie miejsce zajęła Agnieszka Rochowiak z NSP Gorzyce za piosenkę „Przyjaciel od zaraz“. Wyróżnienia otrzymały: Marta Brzezińska - NSP Gorzyce, Monika Wojtasik - SP Januszkowo i Wiktoria Ślęzak - NSP Brzyskorzystew.

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.