Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Oblał kobietę kwasem w sądzie. Jest wyrok dla zwyrodnialca

Czytaj dalej
MR

Oblał kobietę kwasem w sądzie. Jest wyrok dla zwyrodnialca

MR

Robert W. wylał na kobietę 100 militrów kwasu siarkowego o stężeniu 88-89 procent, który sam przygotował. Przyniósł go w słoiku. U Katarzyny D. stwierdzono poparzenia drugiego i trzeciego stopnia. Oprócz twarzy miała poparzone ramiona, ręce, plecy, brzuch i szyję, uszkodzone oko - w sumie 20 procent powierzchni ciała. Do dzisiaj nie może dojść do siebie - czuje się zagubiona, ma niskie poczucie wartości, zaburzenia snu, jest pod kontrolą psychiatry.

Drastyczny czyn popełniony z premedytacją, lekceważenie norm społecznych i prawnych, stawianie się poza prawem - to okoliczności uzasadniające wymiar kary - 25 lat więzienia dla Roberta W., oskarżonego o usiłowanie zabójstwa 39-letniej Katarzyny D. 22 sierpnia ubiegłego roku w śródmiejskim sądzie oblał ją kwasem siarkowym. Sąd Okręgowy w Łodzi ogłosił wczoraj wyrok w tej wstrząsającej sprawie.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

MR

Komentarze

16
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

..

i na co mu to było?

gość

Oblał kwasem będzie musiał się zaprzyjaźnić z więziennym kuta..m. Taki los.

dobra kwalifikacja

... i bardzo dobrze, właściwy wyrok. Na samosądy wg swojego widzimisię, tylko takie kary mogą odstręczać od napaści. Bezczelnością jest tym bardziej to, że dokonał tego w gmachu sądu - to już powinno skutkować wyrokiem: dożywotnio odsiadka - z ciężką pracą na odszkodowanie pokrzywdzonej i na swoje żarcie

WestX

może dostanie 10 lat, wyjdzie po pięciu...
"wyrok nieprawomocny" to pisanie po wodzie.

i zostawić sk@rwysyna bez pomocy!powinien zdechnąć powieszony za kulasy!

taką mam odpowiedź na 25 lat nieprawomocnego wyroku, w tym państwie bezprawia, płonącym bajzlu, w którym porządni ludzie boja się bandytów!

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.