Noc Prezydentów w Rotary Club [VIP]

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Marciniak
Wojciech Romanowski

Noc Prezydentów w Rotary Club [VIP]

Wojciech Romanowski

Dorocznym zwyczajem w hotelu „Słoneczny Młyn” odbyło się przekazanie klubowych insygniów prezydenckich

Z przyczyn natury organizacyjnej Rotary Club Bydgoszcz zmienił miejsce swoich spotkań. Podczas corocznej Nocy Prezydentów w Hotelu Słoneczny Młyn serdecznie podziękowano byłej współwłaścicielce Hotelu „Pod Orłem” za wieloletnią gościnę i współpracę.

Uroczyście wmurowano na fasadzie hotelu okolicznościową tablicę, która będzie nie tylko informowała o miejscu spotkań, ale goście przybywający tu na nocleg będą wiedzieli, że właśnie tutaj mieści się siedziba tego zacnego charytatywnego i znanego w całym świecie clubu.

Corocznym zwyczajem, na początku lata, po rocznej kadencji prezydenckiej nastąpiło uroczyste przekazanie służby. Ustępujący Wiesław Bieńkowski przekazał insygnia prezydenckie Michałowi Ławickiemu, który zaszczytną funkcję będzie pełnił przez najbliższy rok. Przy okazji można dodać, że pozostały one w kręgach medycznych, albowiem obaj panowie są z wykształcenia lekarzami.

Podczas Nocy Prezydentów był też powód do złożenia życzeń rotariańskiemu małżeństwu, właśnie w ten dzień Katarzyna i Włodzisław Gizińscy obchodzili rocznice swojego ślubu. Przy tej okazji redakcja VIP-a życzy „młodej parze” szczęścia i radości.

Wojciech Romanowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.