Nauczyciel medal: Można jeszcze zgłaszać kandydatów. Głosowanie rozpocznie się 5 listopada, a na laureatów spłynie deszcz nagród

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski/Archiwum
Małgorzata Pieczyńska

Nauczyciel medal: Można jeszcze zgłaszać kandydatów. Głosowanie rozpocznie się 5 listopada, a na laureatów spłynie deszcz nagród

Małgorzata Pieczyńska

Prawie tysiąc pedagogów zostało już nominowanych do udziału w tegorocznym plebiscycie „Nauczyciel na medal”. Głosowanie startuje 5 listopada. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Po raz drugi ten wielki, prestiżowy plebiscyt organizujemy wspólnie z toruńskimi „Nowościami” i „Gazetą Pomorską” pod patronatem Piotra Całbeckiego, marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 900 nauczycieli ze szkół podstawowych i średnich z całego województwa, na których oddano ponad sto tysięcy głosów! Tym razem zainteresowanie także jest ogromne.

- Już w pierwszym dniu akcji wpłynęło do redakcji ponad 150 nominacji nauczycieli - mówi Karolina Kiełkowska, specjalista ds. marketingu w „Expressie Bydgoskim”. - Mnóstwo nauczycieli zostało zgłoszonych w komentarzach pod postami o akcji na Facebooku. Uczniowie i ich rodzice oznaczają w nich nauczycieli, którzy od razu dziękują za nominacje, przyjmując chwilę później kolejne gratulacje. Oto cały urok mediów społecznościowych.

W etapie powiatowym, który rozpocznie się 5 listopada i potrwa do 5 grudnia do godz. 21, głosy będzie można oddawać na kandydatów w następujących kategoriach: „Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej”, „Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum”, „Nauczyciel szkół ponadpodstawowych”. Ponadto wybierzemy też „Szkołę Roku”. Ta kategoria to tegoroczna nowość. Zwycięzcy tego etapu awansują do wielkiego finału wojewódzkiego, zachowując głosy zdobyte w etapie powiatowym. Tu głosowanie rozpocznie się w piątek 7 grudnia, a zakończy tydzień później - 14 grudnia o godz. 21. Na łamach „Expressu” będziemy, oczywiście, prezentowali sylwetki nauczycieli z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.

- W tym roku docenimy także nauczycieli akademickich. To także nowość. Będą oni startowali w kategorii wojewódzkiej - mówi Karolina Kiełkowska. - Głosowanie w niej przebiegać będzie jednoetapowo. Rozpocznie się 5 listopada i potrwa do 14 grudnia do godz. 21.

W dniu rozpoczęcia głosowania (5 listopada) w naszym serwisie internetowym www.expressbydgoski.pl/nauczyciel opublikujemy listy nominowanych i instrukcję głosowania. Pod tym adresem już dziś można znaleźć wszystkie informacje o naszej akcji, można tam też zgłaszać swoich kandydatów. Na laureatów czekają nie tylko prestiżowe tytuły, medale i listy gratulacyjne od marszałka województwa. Dla nauczycieli mamy też cenne nagrody, a wśród nich vouchery na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy oraz wyjazdy do SPA. Laureaci w kategorii „Szkoła Roku” otrzymają z kolei talony na zakup materiałów remontowych i budowlanych.


Piraci drogowi w regionie. Niemal doprowadzili do tragedii! [wideo - program Stop Agresji Drogowej 4]

Małgorzata Pieczyńska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.