Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Tomasz Kuczyński

Najlepszy spiker w Polsce porównuje kibiców do włosów na głowie

Spiker Piasta Gliwice Andrzej Sługocki z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem na konferencji „Bezpieczny Stadion” Fot. Aleksander Zieliński Spiker Piasta Gliwice Andrzej Sługocki z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem na konferencji „Bezpieczny Stadion”
Tomasz Kuczyński

Andrzej Sługocki słynie z pomysłowych haseł w czasie meczów Piasta Gliwice. Za swą pracę jest doceniany przez PZPN. Miał już też okazję prowadzić z mikrofonem spotkania reprezentacji Polski.

Pewnie nikt nie prowadzi rankingu najlepszych haseł spikerów na stadionach, ale gdyby taki sporządzono, to w roku 2018 bezapelacyjnie wygrałby Andrzej Sługocki. Spiker Piasta widząc jak mało widzów przyszło na grudniowy mecz z Pogonią Szczecin, postanowił ich pocieszyć w swoim stylu: „Jesteście jak włosy na głowie, zawsze na końcu zostają te najlepsze”.

- Czy to jest szczyt mojej formy? Trudno mi powiedzieć - śmieje się Sługocki. - To wszystko wynika z emocji towarzyszącym meczowi. Patrzyłem ze smutkiem na trybuny, bo tych ludzi było chyba najmniej w ostatnich latach na stadionie Piasta (2.824 - red.). Przyszła taka konstatacja, i jestem przekonany co do tego, że naprawdę nie liczy się ilość, a jakość dopingu. Popatrzyłem na tych zmarzniętych ludzi, zrobiło mi się ich żal i stąd takie hasło. Pierwszy pomysł tego hasła miał dotyczyć innego porównania, ale pewnie nie nadającego się do pisania. Zresztą zrezygnowałem z niego na rzecz włosów - dodaje tajemniczo.

Sługocki przekonuje, że jego powiedzonka i hasła są spontaniczne, jednocześnie przypomina sobie, że w przeszłości miał przygotowane specjalne efekty dźwiękowe pod konkretnych rywali Piasta w momencie bramki dla gospodarzy.

O co chodzi z „Jeszcze siedem”?

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Kuczyński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.