Motory nie zawyją, a gitary nie zabrzmią

Czytaj dalej
Fot. Joanna Bejma
Joanna [email protected]

Motory nie zawyją, a gitary nie zabrzmią

Joanna [email protected]

Inauguracji sezonu motocyklowego w tym roku nie będzie, a towarzysząca imprezie akcja „Motoserce“ przeniesiona zostanie do Żnina.

Majówka z rykiem silników i koncertem rockowym? Tak było przez ostatnich pięć sezonów. W tym roku silniki nie zawyją a gitarowe granie nie zabrzmi. Na dotację imprezy w budżecie miasta nie zabezpieczono pieniędzy, a i sama formuła przedsięwzięcia się wyczerpała.

- Rozpoczęciu sezonu motocyklowego towarzyszyła zbiórka krwi „Motoserce“. Rozpoczęcia sezonu w takiej formule jak dotychczas nie będzie, ale krew zbierać będziemy - informuje Damian Szturemski, żninianin i prezydent klubu motocyklowego 2nd Face, jeden z głównych organizatorów imprezy.

- Z dyrektorem Żnińskiego Domu Kultury ustaliliśmy, że akcja „Motoserce“ połączona z piknikiem rodzinnym odbędzie się 21 sierpnia nad jeziorem Małym - dowiedzieliśmy się.

Zaplanowano m.in. koncerty lokalnych artystów, gry i zabawy, pokazy pierwszej pomocy i ratownictwa wodnego. W maju motocykliści udadzą się do Dąbrowy gdzie wezmą udział we mszy św. i poświęcą pojazdy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.