Miłość zobaczysz na billboardzie

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Katarzyna Piojda

Miłość zobaczysz na billboardzie

Katarzyna Piojda

„30 lat temu powiedziałam tak. Dziś powiedziałabym to samo! Kocham Cię” - to wyznanie pojawiło się na billboardzie w Bydgoszczy.

Biało-czarne zdjęcie ze ślubu. A obok - właśnie to wyznanie. Żona wpadła na pomysł, żeby z okazji 30-lecia pożycia małżeńskiego sprawić mężowi oryginalną niespodziankę. No i się jej udało.

Billboard stoi przy ul. Andersa, jednej z głównych ulic Fordonu, największej dzielnicy Bydgoszczy. Codziennie setki osób go mijają. Nie sposób nie zwrócić na niego uwagi.

Podobne wyznania na plakatach, afiszach, billboardach czy innych nośnikach reklamowych też się w regionie zdarzają. - Mieliśmy oświadczyny na telebimie - wspomina Grzegorz Kamiński, właściciel firmy Vis-Media z Torunia. - Młody mężczyzna wykupił u nas miejsce na kilka godzin. Zaaranżował spotkanie ze swoją ukochaną tak, żeby o określonej porze znaleźć się w pobliżu wynajętej powierzchni.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Piojda

Miałam 6 lat, gdy postanowiłam zostać dziennikarką. I tak też wyszło. Piszę o bezrobotnych, bezdomnych, ubogich, czyli o ludziach, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie i trudno im z niego wyjść. Samo pisanie w tym przypadku to za mało. Staram się więc im pomóc wyjść z tego zakrętu. Zajmuję się także tematyką bydgoskiej oświaty. Piszę również do serwisów Regiodom.pl i Strefa Biznesu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.