Maciej Czerniak

Mała Oliwia pobita. Tata: „Wypadła z rąk”

Dariusz W. twierdzi, że jest niewinny, i że to jego żona uderzyła 4-miesięczne dziecko. Matka wezwała pogotowie zaniepokojona tym, że mała ma zasinioną Fot. Maciej Czerniak Dariusz W. twierdzi, że jest niewinny, i że to jego żona uderzyła 4-miesięczne dziecko. Matka wezwała pogotowie zaniepokojona tym, że mała ma zasinioną twarz, nie reaguje na bodźce i nie je.
Maciej Czerniak

W sprawie usiłowania zabójstwa 4-miesięcznej Oliwki zeznawali policjanci. Jeden z nich pokazał w sądzie zdjęcia, które zrobił komórką w szpitalu.

- Jestem pracownikiem socjalnym. W październiku ubiegłego roku brałam udział w tak zwanym przyjaznym patrolu. Byliśmy w mieszkaniu przy ulicy Fordońskiej - wczoraj w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy zeznawała świadek.

Była jedną z osób, które składały wyjaśnienia w sprawie usiłowania zabójstwa 4-miesięcznej Oliwii. Na ławie oskarżonych w tym procesie siedzi ojciec, Dariusz W., mieszkaniec Bydgoszczy.

- Oskarżony był spokojny, odpowiadał na pytania - mówiła świadek. - Twierdził, że w trakcie zdarzenia był w toalecie. Usłyszał płacz dziecka. Starsza córka miała uderzyć niemowlę w głowę.

Jak tłumaczył się oskarżony? Co mówił interweniującemu w jego domu policjantowi? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.