Rafał Nagórski

Leszek Walkiewicz opowiadał o Afryce, w planach już Ameryka

Leszek Walkiewicz starannie przygotowuje się do relacji ze swoich wypraw Fot. Artur Wejnerowski Leszek Walkiewicz starannie przygotowuje się do relacji ze swoich wypraw
Rafał Nagórski

Gdy odwiedził setny kraj, przestał liczyć kierunki swoich podróży. Leszek Walkiewicz z Darłowa opowiedział o swojej ostatniej wyprawie do Gambii, Senegalu i Gwinei Bissau.

- Te trzy niewielkie państewka łącznie zajmują powierzchnię mniejszą niż Polska i mimo, że sąsiadują ze sobą, mają odmienną historię. Pierwsze było kolonią angielską, drugie francuską, a trzecie portugalską. - mówi Leszek Walkiewicz, darłowski podróżnik, który opowiedział mieszkańcom Darłowa o swojej ostatniej podróży. - Można powiedzieć, że to już nasza tradycja. Wyjeżdżam, później przygotowuję relację, zdjęcia i dzielę się wrażeniami z zainteresowanymi podczas otwartych spotkań - dodaje.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.