Kwiaty z Emiratów Arabskich, Wielkiej Brytanii i Irlandii - zamawiają je na Dzień Matki mieszkające za granicą dzieci łodzianek

Czytaj dalej
Fot. Liliana Bogusiak-Jóźwiak
LB

Kwiaty z Emiratów Arabskich, Wielkiej Brytanii i Irlandii - zamawiają je na Dzień Matki mieszkające za granicą dzieci łodzianek

LB

Jedna róża, kolorowy bukiet ze słoneczników czy koreanek - takie kwiaty najczęściej zamawiają przez internet łodzianie pracujący za granicą w internetowych kwiaciarniach. Wszyscy chcą, aby ich mieszkające w Łodzi mamy, otrzymały bukiet z bilecikiem z samego rana w dniu swojego święta. Ale tak się nie da.

Tysiące bukietów w sobotę, Dzień Matki, dostarczą łodzianko kurierzy firm florystycznych. To kwiaty, które ich mieszkające za granicą dzieci, zamówiły aby obdarować nimi kochane mamy w ich święto.

– Najwięcej kwiatów zamawiają młodzi ludzie mieszkający w Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii, a ostatnio także w Emiratach Arabskich, które ściągają do pracy u siebie młodych inżynierów i informatyków – mówi Dorota Łuczyńska, kwiaciarka pracująca w salonie przy Piotrkowskiej 164. – Z moich obserwacji wynika, w równym stopniu kwiaty zamawiają synowie, jak i córki.

W dalszej części artykułu m.in.:

* Jakie kwiaty zamawiamy najczęściej

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
LB

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.