Korki na ważnym skrzyżowaniu w Bydgoszczy. A prac przy torowisku nie ma

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Wojciech Mąka

Korki na ważnym skrzyżowaniu w Bydgoszczy. A prac przy torowisku nie ma

Wojciech Mąka

Zadaniem naszych Czytelników, wyłączenie świateł na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy komplikuje ruch. A na budowie linii tramwajowej nic się nie dzieje w tym miejscu już od 12 sierpnia.

- Zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu. Sygnalizacja świetlna przełączona w tryb ostrzegawczy.Roboty budowlane związane z budową linii tramwajowej w ul. Kujawskiej - to oficjalny komunikat Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.

- Sygnalizację wyłączono 12 sierpnia, w środę - mówi jeden z naszych Czytelników. - Przy okazji zwężono barierami jezdnię. Na Trasie Uniwersyteckiej korki tworzą się już od 6 rano. Problem polega na tym, że prace przy torowisku toczą się wyłącznie na wysokości ronda Kujawskiego. W miejscy na skrzyżowaniu, gdzie sygnalizacja została wyłączona nie dzieje się dosłownie nic - dodaje.

Za ograniczenie ruchu odpowiada wykonawca. W piątek (22.08) na miejsce udali się inspektorzy ZDMiKP, ale z ich wizyty wiele nie wynika

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Wojciech Mąka

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

mkp

Nie ma wyjaśnienia dlaczego była konieczność wyłączenia pasa środkowego na wlotach Trasy Uniwersyteckiej i wyłączenia sygnalizacji. Tylko same ogólniki.
Od momentu zmiany organizacji na tym węźle nie zauważyłem żadnych wielkich zmian w pracach w okolicy węzła, tak więc zmiana ta wydaje się przedwczesna, jeżeli w ogóle jest konieczna.
mkp

plus.expressbydgoski.pl

cyfrowa zniżka -50%

Trwa Festiwal Cyfrowych Zniżek!

55,00 110,00

Do 10 października skorzystaj z aż 50% zniżki na kwartalny dostęp do treści cyfrowych, archiwalnych i aktualnych wydań gazety w wersji PDF.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.