Grzegorz Hilarecki [email protected]

Komitet prezydencki wygrywa wybory do rady miejskiej

Wczoraj po południu w Miejskiej Komisji Wyborczej w ratuszu trwało jeszcze liczenie głosów, a worki z kartkami wyborczymi leżały na korytarzu Wczoraj po południu w Miejskiej Komisji Wyborczej w ratuszu trwało jeszcze liczenie głosów, a worki z kartkami wyborczymi leżały na korytarzu
Grzegorz Hilarecki [email protected]

9 radnych dla komitetu Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej i Roberta Biedronia i remis między Platformą Obywatelską i PiS - po 7 mandatów. Wielkim przegranym jest komitet SPO, bowiem wygląda na to, że nie wprowadził nikogo do 23-osobowej rady miejskiej. To nieoficjalne wyniki od komitetów wyborczych. Wczoraj po południu nie było jeszcze wyników oficjalnych.

Gdy pisaliśmy ten tekst w miejskiej komisji wyborczej, a w zasadzie w ratuszowym korytarzu trwało wielkie zamieszenia. Na podłodze przed wejściem leżały worki z głosami. Porzucone, ponieważ od rana trwało zamieszanie z przyjmowaniem wyników wyborów w Słupsku. Czekającym w słupskim ratuszu na zdanie protokołów i worków z kartami do głosowania puszczały nerwy z powodu wielogodzinnego tkwienia w kolejce i złej organizacji.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Hilarecki [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.