KAN Sp. z o.o. - producent i dostawca systemów instalacyjnych

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

KAN Sp. z o.o. - producent i dostawca systemów instalacyjnych

Materiał informacyjny

Grupa KAN jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech.

Dziś zespół KAN tworzy ponad 1000 osób, w tym około 700 osób w Centrali zlokalizowanej w Białymstoku.

W wysoko zautomatyzowanych procesach wytwarzania wykorzystywane są nowoczesne technologie, które minimalizują zużycie energii i są bezpieczne dla środowiska. Jakość pracy oraz innowacje tworzone przez zespół doświadczonych specjalistów, przekładają się na konkurencyjność produktów ze znakiem KAN-therm. Obecnie produkty KAN eksportujemy aż do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Dołączając do nas:

BENEFITY W KAN:

SZKOLENIA

Nasi pracownicy są objęci bogatym pakietem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Co roku szkolimy szerokie grono pracowników z różnych działów, w zakresie umiejętności eksperckich i kompetencji miękkich oraz w ramach kursów zawodowych.

OPIEKA MEDYCZNA

Prywatna opieka medyczna (w Medicover – dla pracownika i jego bliskich) oraz szereg akcji prozdrowotnych: m.in.: możliwość wyrobienia Krew-Karty, wykonania badań na wirusa zapalenia wątroby typu B, określenia markerów nowotworowych.

WSPARCIE AKTYWNOŚCI SPORTOWYCH

Każdy pracownik od pierwszego dnia pracy, może dołączyć do programu Multisport. Z ogromną satysfakcją i dumą wspieramy sportowego ducha naszych pracowników.

Sponsorowaliśmy udziały w Runmagedonach, Maratonach Kresowych (kolarstwo) i wielu maratonach dla biegaczy np. Wings for Life World Run.

EVENTY DLA PRACOWNIKÓW

Organizujemy dedykowane dla naszego zespołu występy kabaretów (dostępność dla wszystkich zatrudnionych), oferujemy bilety do kina z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Meżczyzny oraz słodkie niespodzianki na różne okazje (np. Tłusty Czwartek).

WYDARZENIA SPECJALNE DLA DZIECI

Pociechy mogą liczyć na bilet do kina dla siebie i opiekuna z okazji Dnia Dziecka, atrakcje mikołajkowe z prezentami oraz liczne konkursy z nagrodami.

DODATKOWE KORZYŚCI

Szereg bonusów i atrakcji m.in. ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, bony towarowe, karty podarunkowe, vouchery do kina dla każdego pracownika wydziału produkcyjnego i jego osoby towarzyszącej 4 razy w roku.

Więcej o KAN na stronie http://pl.kan-therm.com/

Kontakt:

KAN Sp. z o.o.
Ul. Zdrojowa 51
16-001 Kleosin
e-mail: [email protected]
tel. 85 74 99 200

Poznaj aktualne oferty pracy w KAN: https://pracodawcy.pracuj.pl/grupa-kan,7591

POZNAJ INNYCH WYSTAWCÓW TARGÓW


PODLASKIE TARGI PRACY
Atrium Biała

Białystok
ul. Miłosza 2
24-25 marca 2023
piątek - godz. 11.00-17.00
sobota - godz. 11.00-16.00

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.