Dodatki specjalne

Czytaj dalej
Biuro reklamy

Dodatki specjalne

Biuro reklamy

"Strefa Biznesu, kujawsko-pomorskie"

Miesięcznik „Strefa Biznesu” to magazyn lifestylowy kierowany do właścicieli firm, menedżerów, aspirujących przedstawicieli małego i średniego biznesu oraz ludzi nauki i kultury.

To pasjonujący przewodnik po trendach biznesowych, idealny dla osób poszukujących pomysłów i inspiracji zawodowych. Przedstawia sylwetki liderów i obiecujących przedsiębiorców. Promuje innowacyjne myślenie, nowoczesne zarządzanie, najnowsze trendy i wartościowe marki oraz startupy.
Skierowany przede wszystkim do biznesu z obszaru kujawsko-pomorskiego.

"Miasta Kobiet"

To jedyny kujawsko-pomorski miesięcznik w pełni poświęcony kobietom. W artykułach przybliżamy sylwetki inspirujących mieszkanek naszego regionu, promujemy ich pasje, sposoby na życie oraz modele biznesowe.
Piszemy o trendach w modzie i urodzie. W "Miastach" znajdziesz m.in. porady dotyczące zdrowia, macierzyństwa, wizerunku czy przedsiębiorczości. Nie boimy się tematów tabu. W naszych reportażach skłaniamy do refleksji i dyskusji. Nie brakuje tam też lekkich i przyjemnych treści.
Magazyn w formie drukowanej jest dystrybuowany w około 200 punktach w Bydgoszczy i Toruniu - między innymi w kawiarniach, restauracjach, galeriach handlowych czy salonach fryzjerskich. Co miesiąc Miasta Kobiet są wysyłane także do 2000 prenumeratorek.
Dodatkowo miesięcznik trafia do ponad 127 tys. unikalnych użytkowników strony www.miastakobiet.pl oraz ponad 6 tys. fanów na FB.

Miasta Kobiet- o kobietach i dla kobiet.

Dodatki specjalne

"Regionalny Informator Rolniczy"

Regionalny Informator Rolniczy to magazyn dedykowany Czytelnikom związanym z branżą rolniczą. Jego mocną stroną jest to, że dociera bezpośrednio do odbiorców zainteresowanych tą tematyką.

Dodatek wydawany jest tylko na terenach wiejskich i trafia do tygodników: Szubin, Kruszwica, Gniewkowo, Koronowo, Nakło, Świecie, Żnin, Inowrocław, Lipno, Rypin, Nadwiślanin, Golub- Dobrzyń, Wąbrzeźno, Chełmża, Brodnica, Włocławek.
Egzemplarze magazynu rozdawane są w oddziałach regionalnych KPODR i ARiMR na terenie całego województwa.

Dodatki specjalne

"Telemagazyn"

To tygodniowy przewodnik po filmach i serialach wraz ze opisem hitów tygodnia i polecanych produkcji.

Raz w miesiącu znajdziesz w nim specjalny dodatek - "Informator", w którym poruszamy najróżniejsze, aktualne tematy, począwszy od uprawy przydomowego ogrodu, aż po letnie S.O.S. dla włosów.

Dodatki specjalne
Dodatki specjalne

Biuro reklamy

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.