Czy książę Harry pomagał produkcji "The Crown"? Król Karol III uważa to za zdradę. Uda mu się powstrzymać syna?

Czytaj dalej
Fot. fot. Clarence House
Małgorzata Puzyr

Czy książę Harry pomagał produkcji "The Crown"? Król Karol III uważa to za zdradę. Uda mu się powstrzymać syna?

Małgorzata Puzyr

Król Karol III ma podejrzewać księcia Harry'ego o współpracę przy serialu "The Crown". Sussexowie są na liście płac Netfliksa w związku z dokumentem "Harry i Meghan". Mieli dostać przelew na 100 mln dolarów. Jakie kroki podejmie Pałac?

"Woman’s Day" donosi, że król Karol III, po obejrzeniu nowego sezonu "The Crown" na Netfliksie, jest przekonany, że platforma uzyskała pomoc księcia Harry'ego.

[polecany]24046879[/polecany]

Harry maczał palce w scenariuszu do "The Crown"?

O tym, że Harry maczał palce w scenariuszu do kultowego serialu o rodzinie królewskiej, ma świadczyć dziwna rola Williama oraz informacje o tym, że rodziny książęce informowały o sobie nawzajem media.

Wymowna jest również scena, w której Diana mówi królowej, że udzieliła wywiadu dla BBC, która do złudzenia przypomina sytuację, w której Harry poinformował swoją babcię o tym, że będzie szczerze rozmawiał z Oprah.

"Wiedział, jak szkodliwe było to dla każdego członka rodziny. Jeśli to prawda, to w zasadzie zdrada" - twierdzi informator z Pałacu.

"Harry wciąż był w pobliżu, gdy serial zaczął się w 2016 roku i wiedział, jak szkodliwe było to dla prawie każdego starszego członka rodziny - z wyjątkiem, jak się wydaje, jego samego" - zauważa źródło magazynu.

Magazyn podkreśla, że monarcha nie zamierza dłużej znosić prowokacji swojego syna.

Król Karol III zwołał specjalne zebranie?

Jak donosi tabloid, król Karol III miał zwołać w zeszłym tygodniu nadzwyczajne spotkanie z najważniejszymi członkami rodziny.

[polecany]24147165[/polecany]

"Karol chce rozważyć odcięcie Harry’ego raz na zawsze" - twierdzi źródło.

"Ale chce też przedstawić to jako decyzję zjednoczonej rodziny, a nie tylko własną. A przede wszystkim ufa księciu Williamowi, księżnej Kate, księżniczce Annie i księciu Edwardowi – wszystkim, którzy zostali wezwani do Pałacu Buckingham w celu omówienia tej kwestii. Jeśli mu się powiedzie, Harry stanie się całkowicie wykluczony z systemu rodziny – zaznacza informator.

Jak to odczuje zbuntowany syn króla?

[video]31421[/video]

Małgorzata Puzyr

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.