Crocus - zaplanuj, wykonaj i pielęgnuj swój wymarzony ogród razem z nami

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Crocus - zaplanuj, wykonaj i pielęgnuj swój wymarzony ogród razem z nami

Materiał informacyjny

Marzysz o pięknym ogrodzie z idealnym trawnikiem i dużym tarasem. Do tego chciałbyś ozdobić swoje ulubione miejsce na świeżym powietrzu pięknymi roślinami, kamieniami i żwirami ozdobnymi. Cenisz sobie prywatność i chcesz zasłonić swój ogród krzewami, iglakami, a zimą mieć możliwość relaksowania w ogrodzie zimowym. Skorzystaj z usług firmy Crocus, która zapewni Ci to wszystko i wiele więcej. W ofercie firmy dostępne są także m.in. środki do pielęgnacji ogrodu, wszelkie narzędzia ogrodnicze i usługi projektowe.

Zakładanie ogrodów to pasja. Wyczucie estetyki i wysublimowany gust dobierania odpowiednich połączeń kompozycji roślin to cechy, które pozwalają traktować każdy ogród indywidualnie i z fachowym podejściem. Ale na samym projekcie nie można zakończyć. Każdy, nawet najpiękniejszy ogród wymaga troski i nakłada na właściciela obowiązki. Szczególnie w okresach, w których rośliny narażone są na działania nieprzychylnych warunków atmosferycznych i czynników zewnętrznych.

Firma Crocus z siedzibą w Cieszynie zajmuje się profesjonalnym projektowaniem ogrodów i aranżacją terenów zielonych. Projektując ogrody, nie ogranicza się tylko do drzew i krzewów ozdobnych. Pracownicy firmy specjalizują się także wielu elementach małej architektury ogrodowej. Dostęp do nich na pewno ułatwią ścieżki i chodniki, które zaprojektują i zrealizują pracownicy cieszyńskiej firmy. By stworzony ogród pozostał idealny, trzeba go pielęgnować. Usługi pielęgnacyjne również są dostępne w usługach przedsiębiorstwa Crocus.

Dla firmy Crocus najważniejszy jest klient, dlatego każdy kto korzysta z usług firmy jest traktowany z szczególną troską i uwagą. Wszystkie projekty, realizacje i usługi są wykonywane zgodnie z wizją klienta.

Centrum Ogrodnicze Crocus w Cieszynie

Crocus prowadzi również centrum ogrodnicze zlokalizowane przy ul. Frysztackiej w Cieszynie. Jest to alternatywa dla klientów, którzy sami lubią tworzyć własny ogród lub go upiększyć. W swojej ofercie firma ma wiele gatunków drzew i krzewów liściastych oraz iglastych, rośliny owocowe, byliny wieloletnie, rośliny sezonowe i jednoroczne, rośliny sezonowo kopane z gruntu. Na wiosnę Crocus prowadzi sprzedaż sadzonek warzyw oraz ziół oraz roślin domowych. Poza asortymentem typowo roślinnym w Centrum Ogrodniczym można znaleźć wszystko, co jest potrzebne, do założenia ogrodu: narzędzia ogrodnicze, agrotkaniny, podłoża (również te specjalistyczne), różnego rodzaju donice plastikowe, szklane oraz ręcznie robione donice z naturalnej gliny, artykuły drewniane i bambusowe, nasiona kwiatów, warzyw i traw. Dla klientów, którzy już posiadają już swój kawałek ogrodu firma Crocus proponuje szeroką gamę nawozów, również tych naturalnych i przeznaczonych do upraw ekologicznych. Cieszyńskie przedsiębiorstwo dysponuje bardzo szeroką ofertą grysów, żwirów, kamieni ogrodowych i monolitów, które w każdym ogrodzie spełniają funkcję dekoracyjną małych jak i dużych powierzchni, podkreślają urodę roślin i elementów architektury oraz budują ciekawe elementy. Dla klientów lubiących proste formy Crocus posiada w swojej ofercie galanterię betonową, którą można zastosować we wszystkich ogrodach.

W Centrum Ogrodowym firmy Crocus bez problemu zakupić można między innymi:

Pielęgnacja ogrodów to nie tylko dbanie o rośliny

Wraz z prowadzeniem centrum ogrodniczego firma Crocus świadczy także usługi ogrodnicze, czyli szeroko rozumiane prace pielęgnacyjne w ogrodach. Oferowane przez firmę usługi obejmują wykorzystywanie zarówno materiałów własnych, jak i tych powierzonych przez klienta.

Firma Crocus wie, że nie sztuką jest zasadzić rośliny. Dlatego też wszystkim swoim klientom służy poradą i pomocą w zakresie pielęgnacji i informacji o sprzedawanych roślinach. W centrum ogrodniczym firmy Crocus dostępne są bezcenne informacje na temat sadzenia i opieki nad zakupionymi produktami.

W ofercie firmy znajdują się:

Bezcenne doświadczenie

Firma Crocus zajmuje się zakładaniem ogrodów i wszelką działalnością ogrodniczą od 1990 roku. Ponad 30 lat na rynku pozwoliło firmie na zdobycie sporego doświadczenia w tej dziedzinie. Powierzone zlecenia, pracownicy firmy wykonują solidnie i rzetelnie, przede wszystkim dbając o spełnienie oczekiwań klienta. Prace wykonywane przez firmę Crocus spotykały się z zadowoleniem zleceniodawców, a także były nagradzane w konkursach miłośników ogrodów, organizowanych przez Urząd Miejski w Cieszynie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Centrum Ogrodniczego firmy Crocus przy ul. Frysztackiej w Cieszynie. Więcej informacji na temat firmy Crocus można uzyskać pod numerem telefonu 662 076 382 oraz na stronie internetowej www.crocus.pl.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.