Catering, organizacja imprez, szkoleń i konferencji

Czytaj dalej
.

Catering, organizacja imprez, szkoleń i konferencji

.

Grupa Gran działa w branży gastronomicznej od ponad 30 lat. Przez ten czas udało nam się zorganizować tysiące imprez o najróżniejszym charakterze, począwszy od kameralnych kolacji, po uroczyste wesela, na wielotysięcznych bankietach kończąc. Stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Usługi cateringowe świadczymy w dowolnie wybranym przez klienta miejscu: w plenerze, restauracjach, prywatnych domach czy salach konferencyjnych. Dzięki rozbudowanemu zespołowi wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie, bez uszczerbku na jakości, zorganizować kilka imprez w jednym czasie. Obsługujemy wszystkie rodzaje imprez: szkolenia, konferencje, eventy firmowe, przerwy kawowe, bankiety, przyjęcia komunijne, wesela i wiele innych. Nasze możliwości w zakresie cateringu są niemal nieograniczone, realizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły i ciągle, mimo 30 lat w branży, z takim samym zapałem podchodzimy do powierzonych zadań.

Grono wybitnych kucharzy czuwa nad jakością przygotowywanych u nas potraw. Naszym klientom możemy zaproponować nie tylko tradycyjne menu, ale także dania regionalne oraz potrawy pochodzące ze wszystkich kuchni świata. Całe menu powstaje w oparciu o jedynie świeże i wysokogatunkowe produkty, które trafiają do nas od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Jesteśmy elastycznym zespołem, który dopasowuje się do wymagań gości. W zależności od potrzeb, możemy zaproponować własne menu z dowolnej kuchni świata lub przygotować poczęstunek dostosowany do indywidualnych wymogów. Ambitnie podchodzimy do powierzonych zadań, o czym świadczy, ciągle powiększająca się, lista zadowolonych klientów.

Niewiele firm posiada sprzęt do realizacji imprez. W tej chwili jesteśmy w stanie w różnych standardach obsłużyć imprezę na kilka osób jak również na kilkaset. Posiadamy 3 tyś m2 hal z podłogami w wielkościach od 25m2 do 2 tyś m2. Dysponujemy własnym transportem – samochody chłodnie oraz dostawcze. Mamy nowoczesne zaplecze magazynowe oraz system kontenerowy dla obsługi dużej ilości osób.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

PW "GRAN" Antoni Kujawa
Tel. 52 347 00 42/ 602 628 946
http://gran.com.pl/
https://www.facebook.com/grupagran/

Wróć do strony głównej MAPY HANDLU - https://plus.pomorska.pl/wydania/mapahandlu

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.