Bydgoski port lotniczy podnosi się po przymusowym zamknięciu

Czytaj dalej
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz
Sławomir Bobbe

Bydgoski port lotniczy podnosi się po przymusowym zamknięciu

Sławomir Bobbe

Jeszcze kilka dni poczekać trzeba na podsumowanie lipca na bydgoskim lotnisku. Wiadomo już, że w statystykach nastąpi załamanie, ale i tak każdy cieszy się, że loty w końcu wznowiono.

Pasażerów najbardziej cieszy nowy kierunek, który w niedzielę zadebiutował na bydgoskim lotnisku - Edynburg. 2 sierpnia z Bydgoszczy odleciał również pierwszy samolot do Londynu Luton. Ta trasa wróciła do rozkładu bydgoskiego portu. Oba połączenia będą realizowane przez linię Ryanair dwa razy w tygodniu i staną się częścią letniego rozkładu lotów z Bydgoszczy. Ryanair zaoferuje w sezonie lato 2020 pięć kierunków - Londyn Stansted, Londyn Luton, Birmingham, Edynburg oraz Dublin.

Od sierpnia zwiększa się też liczba rotacji do Londynu Stansted. Loty odbywać będą się również w piątki i niedziele, łącznie samoloty do Londynu Stansted latać będą pięć razy w tygodniu.

Szkocka promocja

Z okazji uruchomienia nowego połączenia pasażerowie z Kujaw i Pomorza mogą zarezerwować lot do stolicy Szkocji w najniższych cenach. Trzeba się jednak pospieszyć.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia pasażerowie z Kujaw i Pomorza mogą zarezerwować lot do stolicy Szkocji w najniższych cenach. Dokąd jeszcze można polecieć? Zobacz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.