BUDWA Wawrzyniec Mazurek

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

BUDWA Wawrzyniec Mazurek

Materiał informacyjny

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie osuszaniem po zalaniu budynków, wykrywaniem przecieków, odgrzybianiem i ozonowaniem mieszkań, dachów i lokali usługowych. Usuwamy szkody, które powstały po zalaniach, pożarach czy powodziach. W nowych lub remontowanych mieszkaniach dosuszymy wilgotną wylewkę.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży remontowo-budowlanej oraz niezbędną wiedzę, aby jak najlepiej doradzić Państwu w doborze materiałów i technik wykończeniowych. Chcemy, aby nasi Klienci byli zadowoleni nie tylko z efektu naszej pracy, ale także nie odczuwali zbędnych nieprzyjemności w trakcie prac.

Jak to osiągnąć?

Stawiamy na fachowość, staranność, sprawdzone materiały oraz terminowość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, bo lubimy to co robimy. Chcemy, aby usługa spełniała Państwa oczekiwania i wymagania. Wiemy jak ważne jest zrozumienie z naszej strony i sprawna komunikacja zarówno przed, jak i w trakcie wykonywania prac.

Wszystkie usługi wykonujemy samodzielnie, ale jesteśmy w stanie podjąć się dużych zleceń wymagających zatrudnienia podwykonawców.

Jeśli chcą Państwo:

Proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy - przyjedziemy, obejrzymy, doradzimy, bezpłatnie wycenimy, wykonamy. Czekamy na kontakt.

DANE KONTAKTOWE:

BUDWA Wawrzyniec Mazurek

58-300 Wałbrzych
NIP: 886 275 38 65
tel: 790 638 119

[email protected]
www.remontybudwa.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.