Marta Gawina

Bożena Zawadzka: Inwestycją szczególnie ważną była przebudowa al. Piłsudskiego i skrzyżowania z ul. Sienkiewicza.

Prezydent Tadeusz Truskolaski pożegnał szefową Dróg miejskich Bożenę Zawadzką na otwarciu trasy niepodległości Fot. Magdalena Ciasnowska Prezydent Tadeusz Truskolaski pożegnał szefową Dróg miejskich Bożenę Zawadzką na otwarciu trasy niepodległości
Marta Gawina

Od początku mojej pracy w urzędzie miałam u siebie mapę, na której zakreślałam, co już zostało zrobione. Wśród pierwszych inwestycji był tunel Fierdolfa Nila i ulice pod nim, później Popiełuszki, przedłużenie Hetmańskiej - wspomina 30 lat swojej pracy w urzędzie Bożena Zawadzka, była już dyrektor zarządu dróg miejskich.

Przez ostatnie pięć lat była pani szefową zarządu dróg miejskich. Od dwóch dni jest pani na emeryturze. Udało się już pani odciąć od białostockich dróg? Czy może jeszcze wszystkie tkwią w głowie?

Prawdę mówiąc jeszcze do mnie nie dotarło, że jestem na emeryturze. Oczywiście próbuję się odciąć od poprzednich obowiązków, są przecież następcy. Zostawiłam kilka spraw, które dobrze byłoby kontynuować. Wszystko jest już na dobrej drodze.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.