Małgorzata Pieczyńska

Babcie i dziadkowie są super. Plebiscyt rozstrzygnięty!

Oto Babcie i Dziadkowie na medal: (od lewej) Łucja Droż, Mieczysław Torzecki z wnuczką Milenką, Artur Szczepański - redaktor naczelny „Expressu”, Feliks Fot. Wojciech Arkuszewicz Oto Babcie i Dziadkowie na medal: (od lewej) Łucja Droż, Mieczysław Torzecki z wnuczką Milenką, Artur Szczepański - redaktor naczelny „Expressu”, Feliks Gembala, Beata Jarocha i Jolanta Korzeb. Nieobecny był Lech Korzeb
Małgorzata Pieczyńska

Swoje wnuki kochają nad życie. Dla nich gotowi są skoczyć w ogień. Wczoraj uhonorowaliśmy laureatów plebiscytu „Najlepsi Babcia i Dziadek na świecie”.

To było wyjątkowo sympatyczne spotkanie. A że babciom i dziadkom towarzyszyli bliscy, więc tematów do rozmów nie brakowało. Jak już wcześniej informowaliśmy, zwycięzcami naszego internetowego plebiscytu zostali Beata Jarocha z Kruszyna i Feliks Gembala z Bydgoszczy. Ich wspólne zdjęcie ozdobiło okładkę „Expressu Bydgoskiego” 20 stycznia, czyli w przededniu święta babć i dziadków. Wczoraj oboje wraz z pozostałymi laureatami gościli w naszej redakcji i z rąk Artura Szczepańskiego, redaktora naczelnego „Expressu”, odebrali gratulacje oraz nagrody.

Przeczytaj dalszą część artykułu

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Pieczyńska

Moją przygodę z dziennikarstwem zaczęłam od pracy w dziale sportowym. Do dziś moją najbardziej ulubioną dyscypliną sportu jest siatkówka. W "Expressie" pracuję od 2007 roku. Obecnie zajmuję się głównie edukacją. Bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt z uczniami i nauczycielami. Piszę też o seniorach, służbie zdrowia i innych tematach społecznych. Ten zawód wciąż daje mi dużo satysfakcji, zwłaszcza, gdy udaje się komuś pomóc. W tej pracy każdy dzień jest inny, zaskakujący, bo życie często lubi nas zaskakiwać.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.