Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie z Przemyśla robią personalizowane buty. Ich klientami są osoby z całego świata [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Norbert Ziętal
Norbert Ziętal

Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie z Przemyśla robią personalizowane buty. Ich klientami są osoby z całego świata [WIDEO, ZDJĘCIA]

Norbert Ziętal

Zaczynali od kącika w studenckim mieszkaniu w Krakowie. Dzisiaj mają firmę w Przemyślu. Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie robią personalizowane buty dla klientów z całego świata.

Zaczynali od kącika w studenckim mieszkaniu w Krakowie. Z czasem otworzyli profesjonalny warsztat i biuro w Przemyślu. Dzisiaj Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie robią personalizowane buty dla klientów z całego świata, a ich talenty zauważyły największe autorytety branży custom shoes, czyli butów wykonywanych na życzenie klienta.

W dalszej części przeczytasz:

  • jak własciciel znanej firmy obuwniczej zareagował na spersonalizowane dla niego buty
  • kto najczęściej korzysta z personalizowanych butów
  • o przełomowym zamówieniu, które przemyskie małżeństwo otrzymalo od klientki z USA
  • jak to możliwe, że buty w ciagu dnia zmieniają kolory
Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Norbert Ziętal

Jestem dziennikarzem Gazety Codziennej "Nowiny" oraz portali nowiny24.pl i naszemiasto.pl. Zajmuję się szeroką tematyką, głównie związaną z Przemyślem i miejscowościami powiatu przemyskiego oraz granicą polsko-ukraińską. Moją specjalnością są tematy samorządowe, polityczne, kryminalne, różne problemy związane z funkcjonowaniem granicy polsko-ukraińską. Zajmuję się tematami gospodarczymi, finansowymi, turystycznymi, edukacyjnymi, mniejszości narodowych i nowych technologii. Najbardziej lubię „odkrywać” i opowiadać historie ciekawych, szerzej nieznanych ludzi. Swoim Czytelnikom w przyjazny sposób, infografikami, przedstawiam świat różnych statystyk i liczb, ważnych w ich codziennym życiu. Prywatnie lubię podróżować, a także wspólnie z moimi dwiema córkami (6- i 9-letnią), poznawać świat kodowania, animacji i social mediów.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressbydgoski.pl

cyfrowa zniżka -50%

Trwa Festiwal Cyfrowych Zniżek!

55,00 110,00

Do 10 października skorzystaj z aż 50% zniżki na kwartalny dostęp do treści cyfrowych, archiwalnych i aktualnych wydań gazety w wersji PDF.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.