Aleksander Doba znowu rusza na wyprawę. Tym razem lądem

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Bolt/Polska Press
Marek Jaszczyński

Aleksander Doba znowu rusza na wyprawę. Tym razem lądem

Marek Jaszczyński

Pan Aleksander jak zwykle zaskakuje. Zaplanował kolejną wyprawę. Tym razem ruszy lądem na dziką Syberię. Śladem polskich zesłańców.

Wśród sześciu śmiałków, którzy pojadą na Syberię, znalazł się policki podróżnik podróżnik i kajakarz Aleksander Doba. Przed nimi droga, która ma liczyć 30 tysięcy kilometrów. Zaplanowano w tym czasie 30 spotkań z miejscową Polonią.

Dwoma samochodami terenowymi, zamierzają ruszyć szlakiem miejsc związanych z historią Polaków na Dalekim Wschodzie. Start wyprawy zaplanowano na 9 maja tego roku.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.