Hanna Walenczykowska

Adw. Justyna Mazur, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy: - "Walczymy o wolność. Wykonujemy przecież wolny zawód."

Adw. Justyna Mazur, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy. Fot. Tomasz Czachorowski Adw. Justyna Mazur, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy.
Hanna Walenczykowska

Rozmawiamy z adw. Justyną Mazur, która od 2013 roku jest dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy oraz członkinią Naczelnej Rady Adwokackiej.

Kalkulator kolejki szczepionkowej Covid-19.

Kończy Pani drugą i ostatnią kadencję dziekana bydgoskiej ORA. Proszę przyjąć podziękowania za lata pracy i za wszystko co Pani zrobiła dla środowiska oraz mieszkańców Bydgoszczy. Z czego jest Pani najbardziej dumna?
Dziękuję za miłe słowa. Dumna jestem z tego, że adwokatura zajęła znaczącą pozycję w naszej społeczności. Pokazaliśmy, że potrafimy zrobić coś dla własnego środowiska i dla mieszkańców Bydgoszczy. Moje działania były kontynuacją wcześniejszych poczynać Okręgowej Rady Adwokackiej. Mnie udało się zrealizować kilka pomysłów, na przykład cykl podnoszący świadomość prawną „Mediacje w szkole w praktyce”. Mówię „mnie”, bo byłam liderem bydgoskiej adwokatury. Jednak, wszystko jest zasługą także moich koleżanek i kolegów, bo przecież nie realizowałam tego przedsięwzięcia osobiście. Bez ich wparcia nic by się nie udało zrobić.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Hanna Walenczykowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.