Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Tanio już było. Nowy rok - wyższe ceny mieszkań

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Sławomir Bobbe

Tanio już było. Nowy rok - wyższe ceny mieszkań

Sławomir Bobbe

Za te same mieszkania co w zeszłym roku zapłacić trzeba dziś o 6-7 procent więcej. Potencjalni kupcy powinni się pospieszyć, bo w Bydgoszczy w przyszłym roku ceny mieszkań znowu wzrosną. Najbardziej - w starych kamienicach.

Moda na zamieszkiwanie w kamienicach dotarła do Bydgoszczy i trwa, co cieszy - ocenia Adam Gudell, dyrektor generalny Moderator Inwestycje. - Widać to po naszych zakończonych sukcesem realizacjach na ul. Zamoyskiego, Pomorskiej, Cieszkowskiego czy po inwestycjach prowadzonych przez naszą konkurencję, na przykład po Dworcowej 67, która bardzo mi się podoba. Klienci doceniają lokalizację w centrum miasta i historyczną stylistykę, ale wymagają komfortowego i nowoczesnego pod względem technologicznym wnętrza. Moim zdaniem rynek na takie mieszkania będzie się cały czas rozwijał, bo doceniamy przeszłość, a mieszkanie w centrum miasta jest nie tylko modne, ale także praktyczne. Dlatego kończymy remont kamienic przy Gimnazjalnej i pracujemy nad kolejną, kameralną kamienicą przy Chodkiewicza 5.

Stare w cenie nowego

Sam projekt przy Dworcowej 67 zadziwia nie tylko rozmachem remontowym, ale również proponowaną ceną, podobno promocyjną i dotyczącą tylko pierwszych 500 metrów kwadratowych powierzchni. Metr - i to w promocji - kosztuje niemal 7,5 tysiąca złotych. Dla porównania, nowe mieszkania na ulicy Orlej kosztują około 6 tysięcy złotych za metr. Najlepsze adresy w Nordic Haven kosztowały około 15 tysięcy złotych, co czyniło ten adres najdroższym w historii bydgoskiego rynku nieruchomości i stawiało go na równi z projektami w najdroższych miastach Polski - Sopotem i Warszawą.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Sławomir Bobbe

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.