Czy w Bydgoszczy nadejdzie czas na limonkowe hulajnogi?

Czytaj dalej
Fot. Paweł Relikowski
Sławomir Bobbe

Czy w Bydgoszczy nadejdzie czas na limonkowe hulajnogi?

Sławomir Bobbe

Elektryczne pojazdy do wypożyczenia - hulajnogi i samochody - są już dostępne w kilku polskich miastach. Czy zobaczymy je również w Bydgoszczy?

We Wrocławiu, Warszawie, a docelowo jeszcze w kilku większych miastach można lub za chwilę będzie można jeździć elektrycznymi hulajnogami, wypożyczanymi tak, jak jednoślady w systemie roweru miejskiego.

Hulajnogi dostarcza do polskich miast amerykański startup związany z Google i Uberem. Jeszcze niedawno hulajnogi debiutowały na ulicach amerykańskich miast, dziś rozlewają się po europejskich metropoliach. Pomysł chwycił, bo elektryczne hulajnogi odpowiadają na zapotrzebowanie młodszego pokolenia, w dodatku mają kilka przewag nad niezwykle popularnym także u nas rowerem miejskim.

Zapraszamy do lektury pozostałej części artykułu!

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.