Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Grażyna Ostropolska

Anna K.: brat to anioł, a jego żona manipuluje

8 stycznia odbyła się w kolejna rozprawa ws. Rafała P., oskarżonego o znęcanie się nad swoją żoną. Wczoraj zeznawała siostra byłego radnego PiS. Fot. Tomasz Czachorowski 8 stycznia odbyła się w kolejna rozprawa ws. Rafała P., oskarżonego o znęcanie się nad swoją żoną. Wczoraj zeznawała siostra byłego radnego PiS.
Grażyna Ostropolska

Wczoraj Rafał P., oskarżony o znęcanie się nad żoną Karolina, pojawił się na procesie. Wcześniej przed sądem reprezentowali go prawnicy.

Powód obecności Rafała P. na sali rozpraw wydaje się oczywisty: zeznawali jego krewni i współpracownik.

- Brat zawsze był osobą sympatyczną i charyzmatyczną i to się nie zmieniło. On działał w myśl zasady wpajanej nam przez ojca: „Dobro, które dajemy ludziom, zawsze do nas wraca” - tak o Rafale P., byłym radnym PiS, oskarżonym o znęcanie się nad żoną Karoliną, mówiła wczoraj w sądzie jego siostra Anna K. Opowiadała, jak jej charyzmatyczny brat potrafił „pełen autobus ludzi porwać do wspólnej modlitwy”, a pytana, jak się to ma do wstrząsających nagrań domowych awantur, które upubliczniła Karolina P., świadek Anna K. oświadczyła: - Te nagrania to jedna wielka manipulacja ze strony Karoliny. W XXI wieku technologia poszła tak daleko, że wszystko można sfałszować.

Z zeznań Anny K. wyłania się obraz Rafała P. jako nadzwyczaj spokojnego człowieka. - Nigdy nie byłam świadkiem, by brat fizycznie lub słownie atakował bratową. To Karolina wyzywała go od je... cweli i spasionych grubasów, a swoją zawodową frustrację wyładowywała na mężu i dzieciach - zeznała. Na pytanie, jak na to reagował brat, Anna K. odrzekła: - Wychodził, by uciąć kłótnie.

Z dalszej części artykułu dowiesz się: 

 • o co Rafał P. radził się przed laty swojej siostry
 • w jaki sposób oskarżony znęcał się nad żoną
Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Grażyna Ostropolska

Komentarze

2
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

macierz

Jedna wielka żenada. Kłamstwo pogania kłamstwem. Piasecki jest skończony jako polityk.

Aleksandra B

A ja wierzę Pani Karolinie, tacy ludzie jak jej mąż to psychopaci - doskonale się maskują przed otoczeniem. Niestety wiem coś o tym.

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.