Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

redakcja

Redakcja Expressu Bydgoskiego

redakcja

Poznaj redakcję "Expressu Bydgoskiego"

Siedziba redakcji

Polska Press Grupa
Oddział w Bydgoszczy
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa

siedziba i adres korespondencyjny:
Express Bydgoski
ul. Zamoyskiego 2
85-063 Bydgoszcz

tel. 52 32 63 100
fax 52 322 10 31

www.expressbydgoski.pl
e-mail: redakcja@express.bydgoski.pl

Prezes Polska Press Bydgoszcz
tel.: 52 32 63 111, e-mail: marek.ciesielski@polskapress.pl
Marek Ciesielski

Redaktor Naczelny
tel. 52 326 07 28
tel. 56 611 81 01 e-mail: artur.szczepanski@polskapress.pl
Artur Szczepański

z-ca Redaktora Naczelnego
tel. 56 611 81 29 e-mail: mariusz.zaluski@polskapress.pl
Mariusz Załuski

z-ca Redaktora Naczelnego
tel. 56 611 81 29 e-mail: tomasz.pietraszak@polskapress.pl
Tomasz Pietraszak

Redaktorzy wydań:

Robert Borzyszkowski
tel. 52 32 63 146 e-mail: r.borzyszkowski@express.bydgoski.pl

Jarosław Reszka
tel. 52 32 63 176 e-mail: j.reszka@express.bydgoski.pl

Redakcja Regionalna

kierownik:

Ewa Czarnowska-Woźniak
tel. 52 32 63 175 e-mail: e.czarnowska@express.bydgoski.pl

dyżurny reporter
tel. 52 32 22 614 e-mail: redakcja@express.bydgoski.pl
w godz. 10.30-13.30

reporterzy:
Wojciech Mąka - 52 32 63 189
Hanna Walenczykowska - 52 32 63 189
Małgorzata Pieczyńska - 52 32 63 190
Sławomir Bobbe - 52 32 63 191

kierownik działu online:
Jarosław Kubiak
tel.: 52 32 63 174 e-mail: j.kubiak@express.bydgoski.pl

Dział Magazyn

Kierownik:
Barbara Jadzińska-Zgubieńska
tel. 52 32 63 130, e-mail: barbara.jadzinska@polskapress.pl

Publicyści:
Małgorzata Oberlan, tel. 56 61 18 158, e-mail: malgorzata.oberlan@polskapress.pl
Grzegorz Kończewski, tel. 56 61 18 121, e-mail: grzegorz.konczewski@polskapress.pl
Paweł Kędzia: tel. 56 61 18 189, e-mail: pawel.kedzia@polskapress.pl
Grażyna Ostropolska, tel. 52 32 63 128, e-mail: grazyna.ostropolska@polskapress.pl
Katarzyna Bogucka, tel. 52 32 63 124, e-mail: katarzyna.bogucka@polskapress.pl
Krzysztof Błażejewski, tel. 52 32 63 128, e-mail: krzysztof.blazejewski@polskapress.pl
Piotr Schutta, tel. 52 32 63 124, e-mail: piotr.schutta@polskapress.pl

Dział Sportowy

e-mail: sport@express.bydgoski.pl

kierownik działu
Magdalena Zimna tel. 52 32 63 200
Tadeusz Nadolski tel. 52 32 63 179
Krzysztof Wypijewski tel. 52 32 63 171
Marek Fabiszewski tel. 52 32 63 171
Marcin Karpiński tel. 52 32 63 179

redakcja

plus.expressbydgoski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2017 Polska Press Sp. z o.o.

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.